Pénzmosás megelőzési munkatárs

  • Cég neve

    OTP Bank Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Az OTP Bank Nyrt., Compliance Igazgatósága folyamatos bővülés

miatt

pénzmosás megelőzési munkatársat

keres a bank

pénzmosás és terrorizmusfinanszírozás elleni tevékenységéhez kapcsolódó feladatok ellátására

FELADATOK, AMIKBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • ügyfélkapcsolatok véleményezése és engedélyezése pénzmosás és terrorizmusfinanszírozás megelőzési szempontok alapján;
  • kapcsolattartás a fióki kollégákkal és a bank egyéb területeivel
  • a bank különböző területeinek támogatása a KYC folyamatok során
  • projektekben, folyamatok kialakításában való részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • pénzmosás megelőzési területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • kockázatérzékenység
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önálló, precíz munkavégzés
  • csapatmunkában való együttműködési képesség

ELŐNYT JELENT:

  • banki tapasztalat
  • közgazdász / jogász végzettség
  • angol nyelvtudás
  • nemzetközi szankciók ismerete

AMIT NYÚJTANI TUDUNK SZÁMODRA:

  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag
  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Dolgozhatsz projekteken, melyek kapcsán széleskörű ismereteket szerezhetsz
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben
  • Támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Kockázatkezelő
  • Bank biztonság
  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Bankjog, Pénzügyi szektor