MagNet Magyar Közösségi Bank Zrt. logo

Pénzmosás megelőzési főmunkatárs (senior)

  • Cég neve

    MagNet Magyar Közösségi Bank Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1062 Budapest, Andrássy út 98.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A pénzmosás és terrorizmus finanszírozás elleni jogszabályoknak, belső banki szabályzatoknak és a felügyeleti elvárásoknak való megfelelés biztosításában és ennek ellenőrzésében;
  • A pénzmosás és a terrorizmus finanszírozásának megelőzése érdekében ügyfél- és tranzakció vizsgálatok végrehajtása, napi, heti, havi monitoring és szűrés végzésében;
  • Pénzmosás megelőző oktatási anyagok készítése, továbbképzések tartása, adminisztrálása;
  • Pénzmosási vonatkozású banki projektek támogatása;
  • Rendszeres beszámolók (havi, negyedéves, éves) készítése, vizsgálatok lefolytatása;
  • A jogszabályi változások követése, elemzése, s ezek implementálása;
  • A negyedéves, éves felügyeleti adatszolgáltatás- illetve vezetői beszámolók összeállításában;
  • Kapcsolattartásban a bank más szervezeti egységeivel, az üzleti folyamatok pénzmosás és terrorizmus finanszírozás megelőzési szempontú ellenőrzésében, támogatásában.

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi közgazdasági, jogi és/vagy pénzügyi végzettség;
  • Minimum 5 éves tapasztalat pénzintézetben,
  • Önállóság, alaposság, felelősségtudatosság;
  • Kockázatérzékenység, proaktív problémamegoldó képesség;
  • Kiváló konfliktuskezelési készség, lényeglátás;
  • Elemzői szemléletmód;
  • Nagyfokú pontosság, precizitás;
  • Kiváló kommunikációs készség.

Előnyt jelent

  • Minimum középfokú magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban).

Amit kínálunk

  • Barátságos légkör, elkötelezett csapat;
  • Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
  • Kellemes és kulturált munkakörnyezet, változatos munkakör;
  • Belvárosi munkavégzési helyszín (1062, Andrássy út 98.)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónapos próbaidővel;
  • Cafetéria; Egészség- és életbiztosítás;
  • A tevékenység átfogó gyakorlása, komplexitás

Munkavégzés helye: Budapest

Céginformáció

  • Több mint 25 éve működünk nyereségesen 100%-ig magyar magántulajdonban lévő kereskedelmi bankként.
  • A hazai bankpiacon - egyedülálló módon - közösségi bankként vagyunk jelen, a nemzetközi értékalapú bankokhoz (GABV) tartozunk.
  • 2019-ben elnyertük az Év Társadalmilag Felelős Bankja örökös díjat a Mastercard Év Bankja versenyen.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent felsorolt elvárásoknak, kérjük, hogy önéletrajzodat küldd el – a „Pénzmosás megelőzési főmunkatárs” tárgy megadásával -, bérigény feltüntetésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

 A MagNet Bank Zrt. az álláspályázatokkal kapcsolatban, mint önálló adatkezelő jár el. Az álláspályázattal kapcsolatos részletes adatkezelési tájékoztatást a MagNet Bank weboldalán megtalálható "Kiegészítő Adatkezelési Tájékoztató álláspályázatot benyújtók részére" elnevezésű adatkezelési tájékoztató tartalmazza.