Pénzforgalmi munkatárs

  • Cég neve

    O.F.SZ. Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1026 Budapest, Pasaréti út 83.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • banküzemi, operációs feladatok, folyamatok hatékony működtetése
  • részvétel a szabályzatok, eljárásrendek elkészítésében és aktualizálásában, összhangban a jogi környezet és az üzleti követelmények változásával
  • ügyfél törzsadatok kezelése, számlák nyitása a számlavezető rendszerben
  • papír alapú és elektronikus szerződések ellenőrzése, nyilvántartása
  • pénzforgalmi műveletek feldolgozása, monitorozása
  • szolgáltatási felület monitorozása, kondíciók aktualizálása, árfolyamok beállítása
  • részvétel riportok elkészítésében, jelentésszolgálati tevékenység támogatása (MNB és más hatóságok felé), adatszolgáltatási feladatok
  • likviditáskezeléshez szükséges információk gyűjtése és karbantartása
  • gyanús ügyletek elleni fellépés, jelentési kötelezettségek elvégzése
  • back office tevékenységének ellátásához szükséges informatikai rendszerek tesztelése, rendszergazdával és fejlesztővel való kapcsolattartás
  • probléma és panaszkezelés, kapcsolattartás az ügyfelekkel, MNB és más hatóságokkal
  • részvétel a back office valamint probléma és panaszkezelési folyamatok kialakításában, megszervezésében, hatékony működtetésében
  • információnyújtás és együttműködés a funkcionális szervezetekkel

Elvárások

  • legalább 3-5 éves releváns banki területen szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • SWIFT nemzetközi fizetési elszámolási rendszer ismerete
  • hatósági adatszolgáltatásban szerzett valós tapasztalattal rendelkezik
  • kiváló Excel ismeret, egyéb MS Office alkalmazásokban jártas
  • szigorú határidőkhöz való alkalmazkodás képessége
  • rendelkezik a rendszerlátás képességével
  • kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • képes ellentétes érdekű csoportokkal szót érteni, velük hatékonyan együttműködni
  • nagyfokú munkabírás, elkötelezettség, személyes hatékonyság és precizitás jellemzi

Előnyt jelent

  • Instant Money rendszer ismerete
  • angol nyelv középfokú ismerete
  • liquidity manager tapasztalat

Céginformáció

Magyarország egyik legambiciózusabb pénzforgalmi szolgáltatójaként már eddig is jelentős eredményeket értünk el. Hiszünk az innovációban, igazi XXI. századi bankot szeretnénk megvalósítani. Stabil hátterű, rugalmas pénzforgalmi intézményünk Háttérműveleti szervezetésbe keressünk munkatársat: