CIVIL Értéklogisztika Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

Pénz- és értékszállító BP.

  • Cég neve

    CIVIL Értéklogisztika Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Egyszemélyes pénz- és értékszállítás járatlista alapján Budapest, Pest megye és közvetlen vonzáskörzetében
  • Gépjárművezetés
  • Alapszintű adminisztráció
  • Biztonságtechnikai eszközök kezelése

Elvárások

  • Alapfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat
  • Személy és vagyonőri végzettség
  • Fegyvervizsga bizonyítvány (megszerzését támogatjuk)
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • Meglévő személy és vagyonőri végzettség, fegyvervizsga
  • Pénz- és értékszállításra vonatkozó szakmai elvárások ismerete
  • C kategóriás jogosítvány
  • Tapasztalat az alábbi területek egyikén:
  • pénz-és értékszállítás
  • szállítmányozási
  • futár szolgálat

Amit kínálunk

  • Dolgozz nálunk és légy sikeres a munkádban!
  • A Civil csoport a magyar biztonsági piac immár több mint 30 éve dinamikusan fejlődő szereplője.
  • A Civil Értéklogisztika Zrt, a Civil cégcsoport tagja, amely az értéklogisztikai szegmensben nyújt országos, magas színvonalú értékszállítási és értékfeldolgozási szolgláltatásokat ügyfelei számára.
  • Munkakörülmények:
  • Megbízható munkáltatói háttér
  • Előre tervezhető beosztás (kétműszakos munkarend)
  • Támogató csapat mellett önálló munkavégzési lehetőség
  • Munkavégzés fiatal autóparkkal
  • Belépéskor alapos képzés és betanulás
  • Juttatások:
  • Kiemelt kereseti lehetőség
  • Béren felüli jóléti támogatások
  • Cafeteria
  • Ajánlási bónusz - amennyiben új munkatársat ajánlasz nekünk
  • Díjmentes élet- és balesetbiztosítás
  • Munkahelyi extrák
  • Zuhanyzási lehetőség