Betanított Pék/ Cukrász

  • Cég neve

    Lerba Kft.

  • Munkavégzés helye

    8200 Veszprém

  • Fizetés

    Nettó 250e - 350e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

A napi munkavégzés az alábbiból tevődik össze:

  • Termékek hajtogatása, töltése, kenése le-, felpakolása
  • Eszközök előkészítése, eltakarítása és elpakolása
  • Munkakörnyezet tisztán tartása

Elvárások

Kedves leendő munkatársunk, kérünk legyél...:

  • Magadra és környezetedre igényes!
  • Kommunikatív és kedves munkatársaiddal!
  • Megértő és segítőkész.
  • Pontos, megbízható.
  • Merj kérdezni ha valami nem tisztán érthető számodra! :)

Előnyt jelent

A kiválasztás során előnyt jelent:

  • Veszprém és vonzáskörzetében lévő lakhely
  • Korábbi tapasztalat

Amit kínálunk

Mi 31 éve ebben utazunk, amit tudunk biztosítani:

  • Biztos munkahely
  • Fiatalos légkör
  • Helyi/helyközi közlekedés támogatása
  • Munkahelyi kedvezmény
  • Délutános munkarend
  • Éves, szezonális és alkalmi munkára is keresünk embert

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

A kifli vége azért hegyes, mert.... Ha ezt a mondatot be tudod fejezni, akkor te vagy a mi emberünk, ha szeretnéd megtudni, hogyan kerül a lekvár a fánkba, hogyan tekerik fel a kakaós csigát (nemcsak a "Szabi a péktől" lehet tanulni) gyere és mi megtanítjuk neked. Ha van végzettséged és dolgoztál is benne, az még jobb! Tapasztalt pékek és cukrászok jelentkezését is várjuk!
Alkalmi munkavállalóként is bátran jelentkezhetsz hozzánk! Rugalmas munkaidőben, akár heti pár napban is várunk Téged csapatunkba!

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!
Jelentkezés a fent említett email-ben  , vagy telefonon: 06309795199 .