• Cég neve

    Burger Wholesale Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Forgách utca

  • Fizetés

    Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

AZ ALÁBBI FELADATOK ELVÉGZÉSÉBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Briós jellegű péktermékek gyártása adott receptúra és technológia szerint.
  • Dagasztás és esetenként az adott műszak munkájának szakmai irányítása.
  • A műhelyünk szakmai életében, illetve új termékek fejlesztésében történő aktív részvétel.

Elvárások

SIKERES PÁLYÁZÓ LEHETSZ, HA:

  • Több éves pék szakmában eltöltött tapasztalatodra támaszkodva képes vagy az önálló munkára,
  • Csapatjátékos vagy és hosszú távon szeretnél egy stabil csapat tagja lenni,
  • Nem okoz gondot a saját munkád mellett a műszak minőségi teljesítményére is figyelni,

Amit kínálunk

AMIT MI BIZTOSÍTUNK, HA A CSAPATUNK TAGJA LESZEL:

  • a tiszta kereteket, bejelentett teljes állású munkaszerződést, fizetett szabadságot, valamint ehhez tartozó piaci elvárásoknak megfelelő fizetést.
  • Ingyenes kávét és személyzeti ebédet, amit saját konyhánk frissen készít.
  • 13. havi juttatást.
  • Havi nettó 327-370.000 Ft-ot, ami magában foglalja a pótlékokat.
  • A saját műszak szakmai irányításának vállalása esetén negyedévente teljesítmény alapú bónuszt.
  • Túlóra kifizetést.
  • 30%-os kedvezményt a Zinges fogyasztásaidhoz.
  • Egyműszakos munkarendet, ahol heti 5 napban számítunk rád hétfőtől vasárnapig, amelyből havi 2 szabad hétvégét biztosítunk.
  • Csapatépítő rendezvényeket, ahol együtt ünnepeljük a sikereket.
  • Árukészletből dolgozóként kedvezményes vásárlási lehetőséget.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Amikor 10 évvel ezelőtt úgy döntöttünk, felpörgetjük, megreformáljuk a street food világát, nem is gondoltuk, hogy ilyen gyorsan még ennél is tovább lépünk. A célunk már akkor is az volt, hogy minőségi, ízletes, prémium hamburgert készítsünk; olyat, ami a városban mozgolódva a legnagyobb rendezvényeken is elérhető.
A ZING Burgerben ma már több mint 15 étteremben várjuk a vendégeinket Magyarországon!
Mivel ez a fejlődés a mai napig tart, ezért bővülő cégünk stabil, fiatal csapatát szeretnénk erősíteni egy Pék munkatárssal.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja szakmai önéletrajzát!