Diákszempont Általános Iskola és Gimnázium logo

Pedagógiai asszisztens

  • Cég neve

    Diákszempont Általános Iskola és Gimnázium

  • Munkavégzés helye

    1066 Budapest, Lovag utca 9-11.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

· A pedagógus munkájának közvetlen segítése
· Tanórákon való aktív jelenlét
· Iskolán kívüli programokon való részvétel
· Délutáni napköziben való felügyelet

Teljes- és részmunkaidőre (állandó délutános) is keresünk kollégát.

Elvárások

· Pedagógiai asszisztens végzettség
· Legalább 2-3 éves pedagógiai asszisztens munkatapasztalat
· Szakmai elhivatottság
· Rugalmas gondolkodás és pedagógiai hozzáállás
· Gyerekcentrikus szemlélet
· Nyitottság az újfajta pedagógiai trendekre, a kooperatív technikákban, a projektoktatásban való gyakorlat, illetve az ezek iránti érdeklődés
· Csapatban való gondolkodás képessége, jó együttműködési készség
· Resztoratív szemlélet

Amit kínálunk

· Megbecsülés anyagilag, szakmailag és emberileg egyaránt
· Jó hangulatú, elfogadó, támogató légkör
· Azonnali munkakezdés lehetősége
· Szabadabb mozgástér, kreatív hozzáállás
· Színvonalas infrastruktúra
· Szakmai fejlődés lehetősége, továbbképzések

Céginformáció

A Gyermekszem.Pont Alapítvány által működtetett Diákszempont Általános Iskola és Gimnázium Budapest egyik legizgalmasabb alapítványi iskolája. Stabil anyagi és oktatási háttérrel rendelkező, jelentős érdeklődés mellett működő, jelenleg több, mint 420 diák oktatásáért felelős intézmény.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet.