PDF ellenőrző, és kiadványszerkesztő munkatárs

  • Cég neve

    PAUKER HOLDING Kft.

  • Munkavégzés helye

    1047 Budapest, Baross utca 11.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A Pauker Nyomda ügyfeleitől beérkező nyomdakész pdf állományok szoftveres, és vizuális ellenőrzése, a gyártástechnológia szempontjából.
Az ügyfél grafikusával történő írásos és telefonos egyeztetés.
A javítható grafikai hibák korrigálása a pdf állományokban.
Digitális próbanyomat készítése.
Alkalmanként kiadványszerkesztői DTP szerkesztési és tördelési feladatok ellátása.

Elvárások

Adobe programokban szerzett jártasság: Acrobat, InDesign, Illustrator.
Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt.
Nyitottság új ismeretek megszerzésére.
Ügyfélközpontú szemlélet.
Gyors, precíz munkavégzés, rendszerszintű szemlélet.
Jó írásbeli és szóbeli kifejezőképesség.

Előnyt jelent

PDF Toolbox és Pitstop programismeret.
Heidelberg Prinect ismeret.
Scroll program ismerete.
Nyomdaipari szaktudás.

Amit kínálunk

Értékteremtő feladatokat és kihívásokat.
Stabil vállalati és szakmai hátteret.
Szakmai fejlődési és tanulási lehetőséget.
Inspiráló és támogató közösséget.

Céginformáció

A magyarországi nyomdaipari piac egyik meghatározó, több mint 35 éves múltra visszatekintő szereplője, új munkatársakat keres.
A magyar tulajdonú, 120 főt foglalkoztató vállalkozás előkészítési csapatának bővítése érdekében keresi lelkes, PDF fájlokhoz értő kollégáját.

Fényképes önéletrajzot várunk a fizetési igény megjelölésével.