Patikalátogató

  • Cég neve

    VitaPlus Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

· Az értékesítési területen a legnagyobb potenciállal rendelkező független és láncos patikák, gyógynövény szaküzletek, védőnői hálózat látogatása az előírt üzleti célok elérése érdekében, előre elkészített túraterv alapján
· A VitaPlus Kft./Ceumed Kft. értékesítési céljainak területi megvalósítása
· Termékelérhetőség és termékkihelyezés folyamatos fejlesztése
· A tökéletes patikai láthatóság biztosítása a fenntartható versenyelőny elérése érdekében
· Új termékek bevezetése, elérhetőségük, láthatóságuk kiépítése
· Értékesítésösztönző lehetőségek szervezése patikai/olykor helyi lánc szinten
· POS eszközök aktív használata
· Szakmai referálás nyújtása
· Értékesítési jelentések, elemzések készítése
· Piaci információk, versenytársak naprakész ismerete, és ezen információk célorientált kezelése

Elvárások

· gyógyszertári vagy FMCG értékesítésben szerzett min. 2 év gyakorlat
· Önálló, felhasználói szintű munkavégzés számítógépes munkakörnyezetben (MS Office)
· Középfokú végzettség, érettségi bizonyítvány (kereskedelmi végzettség előnyt jelent)
· B kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent

· Aktív-konstruktív kapcsolat és üzletépítés, kiváló kommunikációs képesség
· Lelkes, szorgalmas, megbízható, csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt alkalmas, újdonságokra nyitott személyiség
· Értékesítésorientált, vevőközpontú gondolkodás
· Jó szervező és problémamegoldó képesség
· Pontos, lendületes, céltudatos munkavégzés
· Pozitív, fejlődő, kreatív gondolkodásmód

Amit kínálunk

· Versenyképes juttatási csomag, bejelentett munkaviszony
· Céges autó/mobiltelefon/tablet
· Garantált szabadság a próbaidő alatt is
· Izgalmas, innovatív portfólió
· Folyamatos fejlődési lehetőség, egy nagyszerű, támogató csapatban
· Aktív, kreatív, ötleadó szerepvállalás az értékesítés fejlesztésében

Céginformáció

A 20 éves múlttal rendelkező Vitaplus Kft./Ceumed Kft. – belga Ceres Pharma vállalat tagja, a nemzetközi piacokon is egyedülálló Medistus® Antivirus lágypasztilla gyártója, a Magyarországon jól ismert 1x1 Vitamin,  InnoPharm, Nosko termékek és BABÉ dermokozmetikumok, forgalmazója kollégát keres Budapest és Pest megye területére Patikalátogató munkakörbe

A "Jelentkezem!" gombra kattintással küldje el önéletrajzát!