Patikalátogató - területi képviselő

  • Cég neve

    Viridis-Pharma Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Veszprém megye

  • Fizetés

    Bruttó 700e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- Gyógyszertárak látogatása túraterv szerint (napi 10 partner)
- Munkavégzési hely: Fejér, Komárom-Esztergom, Győr-Moson-Sopron és Veszprém vármegye
- Cégünk jelenlétének biztosítása és magas szintű képviselete a területen
- Új üzleti lehetőségek és kapcsolatok felkutatása
- Hosszútávú partneri kapcsolatok kialakítása
- Kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel
- Részvétel szakmai kongresszusokon

Elvárások

- Hasonló területen szerzett több éves munkatapasztalat
- B kategóriás jogosítvány
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Pontos, precíz munkavégzés
- Gazdasági szemlélet, kereskedelmi véna és tapasztalat
- Csapatban és önállóan is kiválóan végzi munkáját
- Elhivatott és lendületes személyiség
- Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- Céges autó
- Céges telefon
- Folyamatos fejlődés, családias légkör

Céginformáció

Cégünk Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében működő gyógyszernagykereskedés, mely 30 éve sikeresen működik és folyamatosan bővül. Az eredmények mögött egy elkötelezett és szakértő csapat áll, akik folyamatosan dolgoznak az üzleti célok eléréséért és az ügyfelek elégedettségéért. A VIRIDIS-PHARMA Kft. továbbra is elkötelezett a minőség, a megbízhatóság, az innováció iránt, és büszkén tekintünk vissza az elért eredményeinkre, miközben izgatottan várjuk a jövő kihívásait és lehetőségeit.
Ha szeretne Ön is csapatunk tagjává válni, jelentkezzen!

Az állásra fényképes önéletrajzzal  lehet jelentkezni.