Patikalátogató területi képviselő

  • Cég neve

    Penta Pharma Zrt.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Baranya megye, Pest megye, Somogy megye, Tolna megye

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

PENTA PHARMA ZRT.

Dinamikusan növekvő, gyógyszerek és étrend-kiegészítők forgalmazásával foglalkozó gyógyszeripari cég

Patikalátogató
munkatársat keres

budapesti illetve délnyugati területre

Főbb forgalmazott termékeink: Novo C, Dentinox, Vizol, Tebamol

Feladatok:

  • Kapcsolat kiépítése és fenntartása a területhez tartozó partnerekkel
  • Kereskedelmi akciók kommunikálása, rendelések felvétele, továbbítása
  • Marketing anyagok kihelyezése, láthatósági szerződések kötése
  • A cég készítményeinek ismertetése, eredményes piaci szereplésük elősegítése
  • Időszakos jelentések és elemzések készítése a területi eredményekről, piaci információkról
  • Ügyfél-adatbázis karbantartása (pl. partner adatok, klasszifikáció)
  • A cég szakmai rendezvényeken történő képviselete

Elvárások:

  • Felsőfokú egészségügyi végzettség előny
  • B kategóriás jogosítvány
  • 1-2 éves patikalátogatóként szerzett tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pozitív attitűd, sikerorientált személyiség
  • Önállóság, kitartás, határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő készség
  • Megbízhatóság
  • Jó szervezőkészség
  • Hatékony időgazdálkodás

AMIT AJÁNLUNK:

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • Cégautó, tablet, mobiltelefon,
  • Belső tréningeken való részvétel
  • Ismert, sikeres termékkör,
  • Fiatalos, eredménycentrikus csapat,

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő

Elvárások

Előnyt jelent

  • 1-3 év szakmai tapasztalat előny

Amit kínálunk

Céginformáció

Dinamikusan növekvő, gyógyszerek és étrend-kiegészítők forgalmazásával foglalkozó gyógyszeripari cég.