Patikalátogató

  • Cég neve

    Béres Gyógyszergyár Zrt.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Békés megye, Csongrád-Csanád megye, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A területen található gyógyszertárak rendszeres látogatása előre meghatározott túraterv alapján,
  • Akciók értékesítése gyógyszertárak felé, rendelések felvétele,
  • Termékdisztribúció javítása, fejlesztése,
  • Termékláthatóság biztosítása,
  • A kitűzött értékesítési célok elérése, mind egyéni, mind vállalati szinten,
  • Marketing szerződések megkötése és betartatása, POS anyagok kihelyezése,
  • Gyógyszertárak tájékoztatása árak, promóciók és termékbevezetések tekintetében,
  • A vállalat képviselete a vevőknél, illetve szakmai rendezvényeken.

Elvárások

  • Gyógyszertári értékesítési területen szerzett tapasztalat,
  • Legalább középfokú végzettség (egészségügyi szakirányú vagy felsőfokú végzettség előnyt jelenthet),
  • A meghirdetett terület szempontjából releváns lakhely előny,
  • Kiemelkedően erős eladási és tárgyalási készség, hatékony érvelési stílus,
  • Siker- és eredményorientáltság,
  • Hosszú távú üzleti kapcsolatok kiépítésére való törekvés,
  • Üzleti, stratégiai gondolkodás (lehetőségek felismerése),
  • Megbízható, önálló, határozott személyiség, nagyfokú problémamegoldó képesség,
  • Hatékony és pontos munkavégzés,
  • Terhelhetőség, pozitív szemlélet,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány és gépjármű vezetői gyakorlat.

Előnyt jelent

  • már meglévő gyógyszertári kapcsolat

Amit kínálunk

  • A Béres dinamikus, összetartó csapatának tagja leszel egy családias munkakörnyezetben;
  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem;
  • Céges autó;
  • Tablet, mobiltelefon.

A munkavégzés helye:

  • Budapest és Pest vármegye területére 1 fő
  • Dél-Magyarország (Békés, Csongrád) vármegyék területére 1 fő

Munkakezdés időpontja:

2024. június 1.

Céginformáció

Csatlakozz a stabil értékeken alapuló Béres Gyógyszergyár Zrt. csapatához és mi biztosítjuk számodra a sokrétű, kihívásokkal teli, változatos munkát!

Várjuk szakmai önéletrajzodat a terület és a bérigény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.