Patika- és orvoslátogató

  • Cég neve

    VitaminKosár Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Munka típusa

    • Vállalkozói
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Meglévő ügyfélkapcsolatok gondozása, fejlesztése, új kapcsolatok kiépítése a célcsoportba tartozó patikákban egész Magyarország területén
  • A cég termékeinek képviselete, ismertetése, népszerűsítése a mindenkori marketing stratégia és vállalati irányelvek mentén
  • A területi értékesítési célok, tervek teljesítése
  • A patikai és orvosi ügyfelek rendszeres, tervszerű látogatása, szakmai tájékoztatása
  • A termékek és POS anyagok patikai megjelenésének fejlesztése, rendelések felvétele
  • Az értékesítéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Piaci információk folyamatos figyelemmel követése, rendszeres jelentési kötelezettség

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • Iparági és piaci ismeret, működő ügyfélkapcsolatok a területen
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezői készség
  • Ügyfélorientált szemlélet, jó értékesítési készség
  • Határozott, céltudatos, sikerorientált, kitartó személyiség
  • Nagyfokú önállóság, megbízhatóság, nyíltság, jó problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját autó és telefon szükséges

Előnyt jelent

  • Egészségügyi és/vagy kereskedelmi végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes, motiváló juttatási csomag
  • Fix + jutalék
  • Megbízási jogviszony

Céginformáció

A Protexin és a Bio-Kult termékcsalád, valamint a Gynophilus termékek kizárólagos forgalmazójaként cégünk több mint 25 éve dolgozik az élvonalban a gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmények, étrend-kiegészítők és orvostechnikai eszközök értékesítése terén. Bővülő csapatunkba keressük kollégáinkat Patika és orvos látogató pozícióba Magyarország területére.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát.