Partnerkapcsolati menedzser

  • Cég neve

    NON-KEP TWO KFT

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Nettó 500e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Kisgyermekeseknek
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Ha szeretsz csapatban dolgozni, de az önálló feladatvégzéstől sem riadsz meg, akkor Téged keresünk.
Jelenleg helyeink korlátozottak, de idővel szeretnénk majd tovább bővülni.
Amennyiben már most csatlakoznál hozzánk, küld meg fényképes Önéletrajzod, Mi pedig  igyekszünk mielőbb felvenni Veled a kapcsolatot.

Elvárások

  • Légy konstruktív a kollégákkal, Mi is segítőkészen állunk majd hozzád!
  • Szeress emberekkel kapcsolatot létesíteni/ápolni, számunkra a kommunikáció alapvető fontosságú!!!
  • Akarj fejlődni, tanulni, Mi biztosítunk ehhez minden lehetőséget.
  • Légy nyitott a változásra, ez a túlélésünk kulcsa!
  • Rendelkezz legalább középfokú végzettséggel , diplomád vagy MNB hatósági vizsgád előny, de nem feltétel…

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség és szakmai támogatás, felkészült trénerekkel, oktatókkal
  • Rugalmas munkaidő – ha elvégezted feladataidat, és péntek ebéd után nagyon meleg van, részünkről irány a vízpart!
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség, magas havi fizetési keret $
  • Gyermek barát munka, akár online formában is végezhető.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó

Céginformáció

125 éve működő, piacvezető biztosító részére, munkatársakat keresünk értékesítési területre Budapesti modern irodánkba.

A jelentkezem gombra kattintás után, kérlek csatold magyar nyelvű fényképes Önéletrajzodat!