Belváros-Lipótváros Közter.-Felügy. logo

Parkolási ellenőr

  • Cég neve

    Belváros-Lipótváros Közter.-Felügy.

  • Munkavégzés helye

    1054 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Parkolás-ellenőrzési feladatok ellátása

Elvárások

  • Legalább 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • Üzemorvosi alkalmasság
  • Jó kommunikációs és stressztűrő képesség

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil munkaviszony
  • 100 %-ban bejelentett jövedelem
  • Iskolakezdési támogatás
  • Cipővásárlási támogatás
  • Kiszámítható munkarend
  • Kulturált munkahelyi körülmények
  • Munkaruházat biztosítása
  • BKV bérlet, vidéki munkavállalóknak utazási hozzájárulás
  • Munkarend: hétfőtől-péntekig, két műszakban, napi 8 órában, legalább 2 x 45 perces munkaközi szünetekkel
  • Kiemelkedő teljesítmény esetén elérhető bruttó jövedelem túlóra nélkül 650.000,-Ft!
  • Cafeteria

Jelentkezésével és önéletrajzának megküldésével Ön hozzájárulását adja ahhoz, hogy a csatolt dokumentumokban található, vagy egyéb módon megadott adatait a Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet az adatvédelmi tájékoztatóban meghatározottak szerint kezelje abból a célból, hogy az állásajánlatra történő kiválasztást lebonyolítsa. Ezen hozzájárulását Ön bármikor, indokolás nélkül jogosult visszavonni elektronikus levél megküldése útján.