Parképítésvezető

  • Cég neve

    GARDEN Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Parképítési munkák kivitelezésének előkészítése, szakmai és gazdasági irányítása, projektvezetés.

Elvárások

  • felsőfokú tájépítész vagy kertész végzettség
  • önálló munkavégzés
  • terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • microsoft office ismerete
  • kertépítészeti tervek olvasása és értelmezése
  • alapos és pontos munkavégzés

Előnyt jelent

Szakmai gyakorlat kert- és parképítési munkákban, hasonló munkakörben

Amit kínálunk

  • mobiltelefon, laptop
  • próbaidő után szolgálati gépkocsi
  • azonnali munkakezdés
  • hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidős állás
  • versenyképes fizetés
  • szakmai programokon való részvételi lehetőség
  • továbbképzés lehetősége
  • támogató, szakmailag erős, jó munkatársi közösség

Céginformáció

Magyarország egyik piacvezető kertépítő vállalkozása vagyunk, immár több mint 30 éve a megrendelők szolgálatában. A folyamatosan növekvő számú megrendelések  teljesítése miatt létszámunk bővítése mellett döntöttünk. Várjuk jelentkezését, ha családias, sikeres csapatunk tagja szeretne lenni.

Szakmai önéletrajz megküldésével a Jelentkezem gombra kattintva.