Papíripari gyártógép kezelő

  • Cég neve

    Smilepaper.hu Kft.

  • Munkavégzés helye

    1044 Budapest, Ezred utca 2.

  • Fizetés

    Nettó 250e - 280e Ft havi bér Nettó 20e Ft havi mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Budapesti 4. kerületi gyártóüzemünkbe keresünk kollégát higiéniai papírterméket gyártó gépsorunkra.
Egyszerű könnyű fizikai munka, barátságos légkörben, egy műszakos munkarendben.
Önéletrajzokat az Egyszerű jelentkezés gombra kattintva várunk.

Elvárások

Terhelhetőség, megbízhatóság,

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben betöltött tapasztalat, műszaki érzék!

Amit kínálunk

Nyugodt, családias munkakörnyezet, könnyű megközelíthetőség, egy műszakos munkarend, versenyképes fizetés.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Smilepaper Kft. higiéniai papírtermékek gyártásával foglalkozik, a finn papíripari óriásvállalatnak a Metsa Tissue Groupnak (Katrin és Tento márka) a budapesti márkaképviseletét látja el. Cégünk központja, raktárbázisa, gyártóüzeme újpesten a LOGIN BUSINESS üzleti parkban könnyen megközelíthető helyen található.

Csatolja kérem magyar nyelvű fényképes Önéletrajzát!