Pályázatíró

  • Cég neve

    DÉLPLANT KFT.

  • Munkavégzés helye

    6750 Algyő, Külterület tanya 5.

  • Fizetés

    Nettó 450e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Pályázatok teljes körű előkészítése, pályázati felhívásokra történő projektgenerálás
  • Pályázati adatlap kitöltése, üzleti terv elkészítése
  • Kapcsolattartás a pályázókkal és a támogatást biztosító szervekkel
  • Pályázat előkészítési megbeszélések leszervezése és lebonyolítása
  • A pályázatok előkésztéséhez kapcsolódó dokumentumok bekérése, feldolgozása
  • Együttműködés a felettesekkel, kollégákkal
  • MVH-ÁK elektronikus ügyfélrendszer napi szintű kezelése
  • Nyertes projektek monitoring adatszolgáltatása
  • Nyertes projektek esetében a támogatási összeg lehívásának menedzselése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Pályázatok előkészítésében való jártasság, pályázati rendszer ismerete
  • Kiemelkedő precizitás, pontosság, alaposság
  • Határidők pontos betartása
  • Kifogástalan helyesírás, jó fogalmazó készség
  • Terhelhetőség, kitartás
  • Önálló munkavégzésre, csapatmunkára való képesség
  • Pozitív nyitott, optimista személyiség, gyors beilleszkedés képessége
  • Proaktív hozzáállás
  • Készségszintű számítógép kezelés (Word, Excel, Internet)

Előnyt jelent

  • Mezőgazdasági pályázatok előkészítésében való tapasztalat
  • KAP, EMVA - Vidékfejlesztési program ismerete

Amit kínálunk

  • Kiemelt fizetés
  • Teljesítményarányos motivációs rendszer
  • Hosszú távú, stabil, teljes munkaidős állás
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Céges telefon
  • Megbecsültség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Délplant Kft a mezőgazdasági pályázatok területén, 20 éve sikeresen működő cég. Algyői irodánkba 3 fő új kollégát keresünk, akik nyitottak az új kihívásokra és szeretnének csatlakozni egy innovatív csapathoz.

Fényképes önéletrajz és motivációs levél.