Pályázatírási munkatárs

  • Cég neve

    Budapest Airport Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1185 BUDAPEST, BUD NEMZETKÖZI repülőtér 1.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Feltérképezni a BUD számára releváns magyar és uniós pályázati lehetőségeket
  • Egyeztetni a BUD társszervezeteivel olyan projektekről, amelyek alkalmasak lehetnek támogatás igénylésére
  • Támogatást nyújtani a pályázati koordinátornak (nyomon követés, hiánypótlás) a pályázatok benyújtása során a pályázat elnyeréséig és a megvalósítási szakaszban
  • Elnyert pályázatok esetén nyomon követni a pályázatban foglalt feltételek társszervezetek általi teljesítését, jelezni, ha azokban elmaradás van. Nyomon követni és ellenőrizni a pályázatok pénzügyi és technikai előrehaladását
  • Kapcsolatot tartani a BUD csoport társszervezeteivel mind technikai, mind támogató, pénzügyi folyamatok tekintetében

Elvárások

  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat pályázatírási, menedzselési területen (hazai és/vagy uniós forrásból)
  • Felsőfokú végzettség (egyetem vagy főiskola)
  • Professzionális MS Excel, Word és PowerPoint ismeret
  • Aktív üzleti angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Analitikus gondolkodás
  • Jó szervező készség, precizitás, jó határidőkezelés, pontosság

Előnyt jelent

  • Projektmenedzsment módszertanok ismerete és alkalmazása
  • Nemzetközi konzorciumi projektben való részvétel, nagyvállalati kultúra, légiközlekedésben szerzett ismeretek

Amit kínálunk

  • Heti 2 nap Home Office lehetőség (laptop és céges telefon biztosítva)
  • Éves bónusz
  • Munkába járási támogatás
  • Magán élet- és balesetbiztosítás
  • Pezsgő munkahelyi élet: változatos céges programok (Grill party, Mikulás buli, Karácsonyi buli, Runway run, egyéb sportesemények, stb.), csapatépítő programok, ingyenes Budapest Park jegyek (küzdőtérre és a saját party terminálunkba is)
  • Támogató, fiatalos csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2022-ben elnyertük a brit "Investors in People" kiváló munkáltatóknak járó, arany fokozatú nemzetközi elismerését. A minősítés szerint a BUD munkavállalói büszkék a munkahelyükre, érzik azt, hogy az ő véleményük és ötleteik is számítanak, feladataikat pedig változatosnak és érdekesnek tartják. A repülőtéri utasforgalom növekedésével folytatódik a fejlődés, ami mellett elköteleztük magunkat, és ennek most te is részese lehetsz!

Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz, ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

A leendő munkahelyed:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Ha úgy érzed motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének, jelentkezz magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Budapest Airport – Magasan a legjobb