Pályázati projektasszisztens

  • Cég neve

    DFT-Hungária Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1135 Budapest, Szegedi út

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Több, egymás mellett párhuzamosan futó, uniós és hazai forrásból megvalósuló pályázat teljes körű projektmenedzseri tevékenységének támogatása és adminisztrációja (alvállalkozói számlák, dokumentumok kezelése)
  • Szakmai beszámolók elkészítése
  • Eseményekkel kapcsolatos dokumentumok előkészítése
  • Elektronikus adminisztráció pályázati és vállalatirányítási felületen
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és szállítókkal (telefonon, írásban, személyesen)

Elvárások

  • B kategóriás Jogosítvány, biztos vezetési tapasztalat
  • Excel és Word kiemelkedő használata
  • Ügyfélkommunikációs tapasztalat

Előnyt jelent

  • Pályázati projektmenedzsment folyamatok ismerete
  • Irodai, adminisztrációs tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil háttér
  • Változatos munkafolyamatok
  • Állandó fejlődés: képzések, belső fejlesztések a munkatársak számára
  • Fiatalos, dinamikus, összetartó, elhivatott a csapat
  • Könnyen megközelíthető, világos, tágas iroda

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát

Céginformáció

Szervezetünk humán- és szervezetfejlesztési projektek megvalósításával foglalkozik Magyarország egész területén.
Mottó: Pozitivitás, lendület, munkaalázat, „nincs lehetetlen”

Ha szeretne hozzánk csatlakozni, küldje el nekünk magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a nettó bérigény feltüntetésével.