NFFKÜ - Nemzetközi Fejlesztési és Forráskoordinációs Ügynökség Zrt. logo

Pályázati koordinátor

    NFFKÜ - Nemzetközi Fejlesztési és Forráskoordinációs Ügynökség Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Montevideó utca 14.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Pályázatkezelés - pályázati programok szakmai és adminisztratív előkészítésének, pályáztatási folyamatának és megvalósításának koordinációja - megújuló energia, infrastruktúrafejlesztési programterületeken:

  • Pályázati felhívások szakmai és adminisztratív előkészítése, előkészítésének koordinációja
  • Pályázati programok pályáztatási folyamatának menedzselése a szervezet szabályzata szerint
  • Pályázati programokkal kapcsolatos erőforrás allokáció, feladat kiosztás, számonkérés, ellenőrzés, kapcsolattartás a programok előkészítésébe és végrehajtásába bevont személyek, szakértők munkája tekintetében, valamint a munkájuk közötti koherencia biztosítása
  • Pályázókkal, kedvezményezettekkel kommunikáció, együttműködés kialakítása, illetve annak koordinálása (például: workshopok, információs alkalmak szervezése, kérdések megválaszolása, ügyfélszolgálat támogatása)
  • Pályázati dokumentációk, beszámolók, jelentések, kifizetési kérelmek, szerződés-módosítási kérelmek formai és tartalmi ellenőrzése
  • Pályázati programok végrehajtása során felmerülő szabálytalansági eljárások lefolytatása
  • Helyszíni ellenőrzések, monitoring látogatások lefolytatása
  • Pályázatkezelői informatikai rendszer használata, részvétel a modulok funkcionális fejlesztésében
  • Pályázati programokkal kapcsolatosan felmerült kérdésekben döntéselőkészítés
  • Pályázati programokkal kapcsolatos szakmai anyagok, jelentések, valamint adminisztratív feladatok ellátása

Felelősség:
Felelős a pályázati programok szabályos - jogszabályoknak, belső folyamatoknak, előzetesen megfogalmazott szakmai szempontoknak és céloknak, illetve ezen környezet alapján kialakított pályázati felhívásnak megfelelő -, ütemterv szerinti, minőségi és költséghatékony megvalósításáért, valamint a programokhoz kapcsolódó szerződések teljesítéséért.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Energetikai és/vagy infrastruktúrafejlesztési programok/pályázatok/projektek kezelésében, menedzselésében szerzett legalább négy év, leinformálható operatív munkatapasztalat
  • Hazai fejlesztéspolitikai háttér ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Kiváló projektvezetési, szervezői és koordinációs készség
  • Hatékony kommunikációs, tárgyalási, együttműködési készségek
  • Proaktivitás, magasszintű probléma-megoldó készség
  • Nagyfokú rugalmasság
  • Kiváló elemző és folyamatokat átlátó képesség
  • Pragmatikus, logikus gondolkodásmód
  • Reális és tárgyilagos értékítélet
  • Felelősségtudat és felelősség vállalásának képessége
  • Precíz, minőségi munkavégzés
  • Csapatszellem
  • Gyakorlatias, operatív, önálló munkavégzés képessége
  • Terhelhető, monotonitást tűrő, stressz tűrő személyiség
  • Ügyviteli és koordinációs feladatok preferálása

Előnyt jelent

  • Mérnöki (energetikai/villamos/gépész/építész/építő/környezet) / műszaki menedzseri végzettség
  • FIDIC mérnöki végzettség
  • Magasszintű műszaki - szakmai (elsősorban energetikához kapcsolódó) tudás
  • Nemzetközi projektmenedzsmenti tapasztalat
  • Nemzetközi (EU és egyéb) fejlesztéspolitikai környezet ismerete
  • Közbeszerzési ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat
  • Laptop és mobiltelefon használat

Céginformáció

Nemzetközi Fejlesztési és Forráskoordinációs Ügynökség Zrt.
1037 Budapest, Montevideo utca 14.

Fényképes önéletrajz, referencia személyek megjelölésével, illetve fizetési igény megküldésével.