RC Invest Vagyonkezelői Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

Pályázati és tanulmányi munkatárs

  • Cég neve

    RC Invest Vagyonkezelői Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    1111 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beérkező megkeresések kezelése, rögzítése, megválaszolása
  • Képzési ajánlatok összeállítása
  • Pályázati dokumentációk összeállítása
  • Adminisztratív feladatok
  • Hallgatói regisztráció támogatása
  • Tanulmányi rendszer kezelése
  • Teljesítéssel, számlázással kapcsolatos feladatok
  • Jelentések, elszámolások összeállítása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Haladó szintű MS Office ismerete (Power Point, Excel, Word)
  • Széleskörű kommunikációs eszköztár (írásban és szóban)

Előnyt jelent

  • Oktatási területen szerzett tapasztalat
  • Precíz, pozitív, dinamikus, együttműködő személyiség
  • Rugalmasság, támogató attitűd

Amit kínálunk

  • Egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégnél valósíthatja meg szakmai céljait és aktív része lehet egy összetartó közösségnek
  • Értékteremtő feladatok, nagyfokú önállóság
  • Teljes munkaidő, home office lehetőséggel
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, hosszú távra tervezhető munkahely
  • Munkavégzés helye: Budapest, XI.

Céginformáció

Több mint 25 éves múlttal és tapasztalattal rendelkező budapesti székhelyű cégcsoportunk a magyarországi informatikai szektorban több mint 1000 főt foglalkoztat. Komplex szolgáltatásainkat a legújabb technológiai alapokra építve, azokat alkalmazva fejlesztjük. Kiemelt figyelmet fordítunk rendszereink teljesítményoptimalizálására és a felhasználóbarát felületek kialakítására.

Cégcsoportunk digitális tananyagmenedzsment területen dolgozó csapata, leendő Pályázati és tanulmányi munkatársát keresi.

Amennyiben érdekli az álláslehetőség és szeretne egy dinamikus csapat tagja lenni, küldje el részünkre önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével.