HUN-REN Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézet logo

Pályázati és pénzügyi adminisztrátor

  • Cég neve

    HUN-REN Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézet

  • Munkavégzés helye

    1083 Budapest, Szigony utca 43.

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • számítógépes adatrögzítés és táblázatok kezelése (MS Office: excel-ben illetve word-ben)
  • projektekhez kapcsolódó számlák és iratok záradékolása majd szkennelése (megadott listák alapján)
  • számlához kapcsolódó kötelező elemek, dokumentumok meglétének ellenőrzése lista alapján és erről nyilvántartás vezetése
  • lefűzött banki mappákból a meghatározott számlák kivétele és visszatétele (iratrendezés)
  • részvétel az elszámolások, hiánypótlások elkészítésében és ellenőrzésében
  • együttműködés a gazdasági szervezet társirodáival
  • EPTK-ban tételrögzítés

Elvárások

  • érettségi / középfokú szakirányú végzettség
  • középfokú irodai asszisztensi végzettség
  • angol alapszintű nyelvtudás
  • MS Office (word, excel) felhasználói szintű ismerete

Elvárt kompetenciák:
  • precizitás, segítőkészség, jó együttműködési és alkalmazkodó képesség, proaktív szemlélet

Előnyt jelent

  • pénzügyi ismeretek
  • középfokú pénzügy-számviteli végzettség
  • adminisztrációs/ügyviteli munkakörben szerzett tapasztalat
  • angol középfokú nyelvtudás
  • Elektronikus Pályázó Tájékoztató és Kommunikációs Rendszer (EPTK) ismerete

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, 1 éves határozott idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja a következő dokumentumokat:
  • Önéletrajz
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati eljárásban résztvevők a pályázati anyagát megismerhetik, és hozzájárul a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez.
A pályázat benyújtásának határideje: 2024.05.31.
A pályázat elbíráslásának határideje: 2024.06.15.
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.