Pályakezdő back office munkatárs

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Partnerünk Magyarország egyik legdinamikusabban növekvő alapkezelője, amely innovatív és egyedi megoldásaival folyamatosan törekszik arra, hogy az általa felvehető tevékenységek közül szinte egyedülálló módon minden területen meghatározó piaci részesedéssel rendelkezzen.

Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Back office terület adminisztratív és törzsadat kezelési feladatainak ellátása
  • A portfólióik értékeléséhez szükséges piaci adatok kezelése
  • Pénzügyi tranzakciók feldolgozása
  • Befektetési alapok nevében kötött befektetési ügyletek kezelése, elszámolása
  • Befektetési alapok, nyugdíjpénztári portfóliók nettó eszközértékének számítása és a hozzátartozó feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás Partnerekkel és Ügyfelekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés, csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörülmények, kiváló csapatszellem

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest II. kerület Pasaréti út 122-124.
  • Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
  • Jelentkezés módja: Lehetőleg fényképes önéletrajz (bruttó fizetési igény megjelölésével), motivációs levél
  • Jelentkezési határidő: 2024.05.31