Pályakezdő Adótanácsadó - Nemzetközi-, IFRS és Társaságiadó területen

  • Cég neve

    KPMG Tanácsadó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Egyetem

Adótanácsadóként speciális adókérdésekben segítjük ügyfeleink működését, adóterheik csökkentését és az adózással kapcsolatos kockázatok kezelését. Sok iparágat és céget ismerhetünk meg, és minden nap izgalmas problémák megoldásán dolgozhatunk.

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

  • befejezett/folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok pénzügyi vagy közgazdasági szakterületen,
  • magabiztos írásbeli és szóbeli kommunikáció magyar és angol nyelven (német nyelv ismerete előny),
  • erős elemző készség,
  • kiváló problémamegoldó készség,
  • precíz munkavégzés,
  • képesség az önálló, valamint csapatban való munkavégzésre,
  • IFRS ismerete előnyt jelent.

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • szakmai egyeztetéseken történő részvétel ügyfelekkel, adóhatóságokkal, Pénzügyminisztériummal és a KPMG más területeivel történő megbeszéléseken,
  • közvetlen adókkal kapcsolatos adóbevallások készítése és ellenőrzése, részvétel IFRS áttéréssel kapcsolatos adókalkulációk készítésében,
  • adótanácsadói levelek készítése, feltételes adómegállapítás, fellebbezések készítése adóhatósági határozatokkal szemben,
  • komplex tanácsadási munkákban a csapat tagjaként támogatni a projekt vezetők, menedzserek és partnerek munkáját.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Közgazdász

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.

Egyéb információ

Dolgozz együtt a legrangosabb multinacionális ügyfelekkel és az ő vezérigazgatóikkal, pénzügyi igazgatóikkal izgalmas megbízásokon. Szerezz iparág-specifikus tapasztalatot és kiemelkedő szakmai tudást az összes adónemben. Komplex, adózáson túli szempontokat érintő feladatok (stratégiai üzleti ügyek, pl. jogi, számviteli és finanszírozási területek). Szoros együttműködés a jogi osztállyal, a tranzakciós osztályokkal, az üzleti tanácsadással és a könyvvizsgálattal. Karrierlehetőség egy gyorsan növekvő, nemzetközi üzleti környezetben. Részvétel szakmai továbbképzéseken. Szakmai segítség a szakdolgozatban. Lehetőség teljes munkaidős állásra a gyakorlat után.