Pálya vezető (gokart)

  • Cég neve

    Worklife

  • Munkavégzés helye

    Visonta

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Dinamikusan fejlődő, biztos háttérrel rendelkező cég megbízásából a BSSW Visonta sportpálya (motoros, gokart pálya) üzemeltetéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

(GOKART)PÁLYA VEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki beállítottság
  • Jó kommunikációs és szervező készség, megbízhatóság
  • kisgépkezelő bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • OKJ-s végzettség
  • Gokartok, motorok ismerete, vagy ezek iránti érdeklődés
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Főbb feladatok, munkák:

  • Bérgokart üzemeltetés, és felügyelet
  • Pályabírói feladatok ellátása
  • Egyéb műszaki feladatok ellátása
  • Pálya rendben tartása, a folyamatos és biztonságos gokartozás biztosítása
  • A vendégek fogadása, eligazítása
  • Gokart körök indítása és lezárása
  • Versenyek levezénylése, koordinálása
  • Borulás-baleset esetén azonnali segítségnyújtás
  • Vendégekre a védőfelszerelések felsegítése
  • Gokartpálya használat szabályzatának ismertetése
  • A vendégek barátságos és segítőkész bánásmódban részesítése
  • Együttműködés a kollégákkal

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Jó hangulatú, fiatalos lendületű, segítőkész munkatársak

Munkavégzés helye:

Visonta, BSSW pálya

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.