Pácienskoordinátor

  • Cég neve

    MADENTA Fogászati Központ Kft.

  • Munkavégzés helye

    1075 Budapest, Madách Imre tér 7.

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Norvég felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolatfelvétel és folyamatos kapcsolattartás telefonon és e-mailben az egyedülállóan széles körből, a nyugat-európai normáknak megfelelő elvárásokkal érkező külföldi pácienseinkkel
  • Pácienseink utazásának, budapesti tartózkodásának és fogászati kezelésének egyeztetése, szervezése, ütemezése
  • Pácienseink segítése budapesti tartózkodásuk során (tolmácsolás, dokumentáció, kezelési terv egyeztetése, igény szerint a fogászati beavatkozáson való részvétel, kezelés nyomon követése stb.)
  • Külföldi pácienskoordinátorokkal, a fogorvosokkal, ügyfélszolgálattal való együttműködés, folyamatos egyeztetés a gördülékeny ügymenet érdekében
  • A pozícióhoz tartozó adminisztrációs teendők elvégzése, pácienskezelő szoftver naprakész vezetése
  • A külföldi páciensek fogászati kezeléseivel kapcsolatos pénzügyek (számlázás, fizettetés) felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Értékeljük, ha szereztél már 1-3 év tapasztalatot hasonló munkaterületen
  • Folyékony, magabiztos norvég nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban egyaránt
  • folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kommunikációs készséged kiváló: bárkivel megtalálod a hangot, legyen az norvég, izlandi, angol páciens, vagy épp egy kollégád
  • Remek szervezőképességgel bírsz
  • Páciensközpontú szemlélettel rendelkezel
  • Motivált csapatjátékos vagy, de képes vagy saját, másoktól független projektek levezénylésére is
  • Proaktívan és önállóan dolgozol, felelősséget vállalsz a rád bízott feladatokért
  • Türelmes vagy, szívesen segítesz másoknak és nem méred szűken a mosolyt
  • Az általános irodai szoftvereket magabiztosan alkalmazod, az újak használatát pedig képes vagy gyorsan elsajátítani
  • Készen állsz a tanulásra és fejlődésre
  • Igényes vagy megjelenésedre és környezetedre

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • skandináv nyelvek ismerete előny!

Amit kínálunk:

  • Stabilitást, biztonságot
  • Egy csapatot, ahol meghallgatjuk és értékeljük az innovatív, újító ötleteket, üdvözöljük a proaktív gondolkodást, az önállóságot
  • A folyamatos fejlődés és továbblépés lehetőségét
  • Támogató vezetői kultúrát és szakmai segítséget
  • Exkluzív, elegáns, modern munkakörnyezetet
  • Egy összetartó, fiatalos közösséget
  • Szuper csapatépítő bulikat
  • + Fogászati problémád esetén önköltségi áron juthatsz hozzá a nemzetközi hírű klinikánk világszínvonalú beavatkozásaihoz!

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat

Felkeltettük az érdeklődésed? Úgy érzed, köztünk a helyed, plusz értékeket tudnál hozni a mindennapjainkba és külföldi pácienseink életébe? Szuper! Akkor arra kérünk, hogy csatold jelentkezésedhez a magyar nyelven megírt, fényképpel ellátott önéletrajzodat! Munkatársaink rövid időn belül kapcsolatba lépnek veled!