Páciens koordinátor

  • Cég neve

    ENDOMEDIX Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Esztergomi út 66.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Budapesti gasztroenterológiai magánrendelőbe munkatársat keresünk összetett, de elsősorban pácienskoordinátori munkakörbe, részmunkaidőben

Feladatok:

  • páciensek fogadása, adatainak rögzítése az orvosi rendszerben
  • kapcsolattartás, időpont egyeztetés, körültekintő rögzítés az előjegyző rendszerben
  • vevőszámlák kiállítása, készpénzkezelés
  • házipénztár kezelése, folyamatos ellenőrzése
  • páciensek tájékoztatása a vizsgálatokról, azok menetéről, árakról, időpontokról
  • gyógykészítmények kiadása, nyilvántartása
  • kapcsolattartás orvosokkal, asszisztensekkel, munkájuk segítése
  • Call Centerrel való folyamatos együttműködés, esetenként helyettesítés

Elvárások

  • kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • jó szervezői és problémamegoldó képesség
  • számítógép felhasználói ismeretek
  • multitasking képesség

Előnyt jelent

  • ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • idegennyelv ismerete

Amit kínálunk

  • munkavégzés csak hétköznapokon
  • stabil munkahely
  • versenyképes jövedelem
  • BKV bérlet vagy parkolási lehetőség
  • modern, korszerűen felszerelt munkakörnyezet
  • jó csapat, kiváló közösség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Endomedix gasztroenterológiai magánrendelő hálózat az mára ország 9 pontján (Budapesten és 8 vidéki nagyvárosban) elérhető. Intézményünk immáron 16 éve fogadja a pácienseket. Több mint 10.000 endoszkópos vizsgálatot végzünk évente. Kollégáinknak csak a betegekre kell figyelnie, minden más a mi dolgunk.

A jelentkezem gomb után kérjük csatolja szakmai önéletrajzát.