Otthonszakértő

Nettó 600e Ft havi bér

Villabörze Kft. - Otthon Centrum

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Biztosított eszközök
Laptop
Laptop
Bővülő csapatunkba

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

Buda legkedveltebb kertvárosi részén a Szépvölgyi úti valamint a Hidegkúti úti Otthon Centrum irodáinkba keresünk Otthonszakértő munkatársakat.
Ha szeretnél egy barátságos hangulatú, profi csapat tagja lenni, akkor várom jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal egy kötetlen beszélgetésre.

Fő feladataid:
- eladó és kiadó ingatlanok felkutatása
- hideghívások lebonyolítása, időpont egyeztetés ügyfelekkel
- személyes találkozó az ügyfelekkel, megbízási szerződések megkötése
- ingatlan bemutatók megszervezése, ingatlanok bemutatása
- az ingatlanok értékesítési folyamatának teljeskörű menedzselése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Téged várunk, amennyiben:
- céltudatos vagy, szereted a saját kezedbe venni a sorsodat
- szeretnél szabadon, kötetlen munkaidőben dolgozni
- nyitott vagy a tanulásra
- jól megtalálod az emberekkel a közös hangnemet
- szeretsz telefonon beszélgetni emberekkel
- precíz, pontos vagy a munkádban
- átlagon felüli keresetre vágysz

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Biztosítási értékesítésben, valamint vendéglátás és turizmusban szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

- nagy múltú piacvezető cég stabil háttértámogatással
- professzionális képzési rendszer
- a szakmában egyedülálló mentori programban lesz részed
- a megbízási szerződés megkötésétől az ingatlan birtokbaadásáig minden munkafolyamatunk online is lebonyolítható
- kiszámítható, átlag feletti jövedelem
- rugalmas, otthonról is végezhető munka
- kötetlen munkaidő, nálunk megtalálhatod az egyensúlyt a munka és a család között

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő