Otthon Navigátor

  • Cég neve

    Otthon Navigátor Kft.

  • Munkavégzés helye

    1023 Budapest, Lajos utca

  • Fizetés

    Nettó 350e - 1,0M Ft havi bér Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Mit csinál az Otthon Navigátor?
15%-ban klasszikus értékesítési feladatkört lát el,
85%-ban új stratégiai alapokon működő értékesítési tevékenységet végez.

Elvárások

Ha magabiztosan kommunikálsz, szereted a nyüzsit és rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal, jelentkezz!

Céginformáció

BEVEZETÉS
Az értékesítés, ingatlan közvetítés nem egy sablonos munkahely, ezért nem lehet az elcsépelt „mit nyújtunk-mit várunk el” típusú álláshirdetésekből kiválasztani a Neked megfelelőt.
A döntésedhez meg kell ismerned a siker 3 titkát, és magaddal is tisztában kell lenned.
3 titka van a sikeres értékesítőknek, ami megkülönbözteti Őket az átlagostól.
Ha nem tudod, hogy mi az, akkor találkozzunk és elmondjuk Neked.

KÜLDETÉSÜNK
Küldetésünk, hogy megváltoztassuk az ingatlanos szó jelentését az emberek fejében, hogy az ingatlan közvetítés ne csupán a hirdetés feladásából és az ingatlan mutogatásából álljon.
Ehhez az ingatlanközvetítésben is alkalmazni kell az eredményesség 3 titkát.

MIÉRT PONT MI?
Mindenünk megvan ehhez, hiszen 20 éves tapasztalatot gyúrtunk egybe az Otthon Navigátor Kft-ben:

  • 20 éves az Otthon Centrum, akivel Franchise Partnerként működünk együtt,
  • 20 éve foglalkozunk értékesítők képzésével, fejlesztésével,
  • 20 éve fejlesztünk IT rendszereket.

Az eredményességünk alapja, hogy az elvárásokon túlmutató, egyedi megoldásokat adunk.

JÓ, HA TUDOD
A leendő közös munkánk nem játék, hatalmas energiákat kell mozgósítani azért, hogy végig vigyünk a sikerhez vezető úton, ezért a következő, számunkra alapvető kérdésekre tudnod kell a választ:

  • Miért akarsz munkahelyet váltani?
  • Miért pont az ingatlanközvetítést választod (most még elfogadható Tőled, hogy nem Otthon Navigátor akarsz lenni????)?
  • Mik az elvárásaid, döntési szempontjaid munkahely választásnál?
  • Mi a személyes motivációd?

Ha meg akarod ismerni a 3 titkot, és határozott, konkrét válaszod van a fenti kérdésekre, akkor találkozzunk személyesen, szándékod a "Jelentkezem" gombra kattintva jelezd nekünk a magyar nyelvű fényképes önéletrajzod elküldésével.

Jelige: Célazonosságunk garancia a sikeredre.

Iroda: Budapest, II. kerület Lajos utca 4.