Osztályos asszisztens (FCM terület) #Maklár

  • Cég neve

    Bosch Group

  • Munkavégzés helye

    3397, Maklár Havasi László utca

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Bosch Group

A Boschnál kiváló minőségű, lelkesedést kiváltó és az emberek életét gazdagabbá tevő technológiák és szolgáltatások kigondolásával formáljuk a jövőt. Sziklaszilárd ígéretet tettünk dolgozóinknak: együtt fejlődünk, élvezzük a munkánkat, és kölcsönösen inspiráljuk egymást. Üdvözlünk a Boschnál.

A Robert Bosch Automotive Steering Kft. egri és maklári gyára autóipari beszállítóként kormányműveket, kormányoszlopokat, kormánytengelyeket és felújított alkatrészeket szállít a legjobb minőségben és a leghatékonyabb módon a világ legnevesebb autógyárai számára. Az „Életre tervezve” mottóval összhangban az automatizált vezetés megteremtésén, a jövő önvezető autóinak megvalósításán dolgozunk.

Főbb feladatok, munkák:

    • Utazások megszervezése, igénylések indítása SharePointban
    • Beszerzési igények létrehozása SAP-ban (költség, beruházás)
    • Kapcsolattartás a beszállítókkal, beszerzéssel, rendelések nyomon követése
    • Megbeszélések/telefonkonferenciák/meetingek megszervezése
    • Vendégek fogadása, továbbá ehhez kapcsolódó egyéb feladatok
    • Irodaszerek kezelése
    • Csapatépítő tréning-, utazásszervezés
    • Organigram készítése, szerkesztés
    • Osztályos Bosch Global Network honlap szerkesztése
    • Számlák igazolása
    • Készpénzes számlák dokumentálása, elszámolása
    • A vezető napi megbeszéléseinek szervezése, naptár szerkesztés
    • Szerződések, dokumentációs rendszer kezelése
    • Kimutatások készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú végzettség
    • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
    • Magabiztos angol nyelvtudás
    • Kiváló kommunikációs és szervező készség
    • Rendszerszemlélet
    • Proaktív személyiség
    • Kontrolling tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Amit ajánlunk:

    • Stabil, megbízható vállalati háttér, modern és inspiráló munkakörnyezet, vállalati kantin.
    • Versenyképes kompenzációs csomag: Éves bónusz, SZÉP kártya juttatás, jubileumi bónuszrendszer, karácsonyi jutalom, szemüveg támogatás, utazási költségtérítés, dolgozói kedvezmények.
    • Rugalmas munkavégzés, home office támogatás
    • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség, egyéni karrierút
    • Sport, kulturális és oktatási rendezvények, valamint számos, a cég által támogatott saját szervezésű tevékenység.
    • Munkatárs ajánlási program
    • Ingyenesen igénybe vehető céges buszjárat
    • Folyamatos képzési lehetőség a Bosch képzési és fejlesztési rendszerének köszönhetően
    • EAP – Számíthatsz ránk! program - A program ingyenesen biztosít bizalmas tanácsadást és támogatást magasan képzett szakemberek által, hogy segítsenek munkahelyi és magánéleti nehézségek megoldásában.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.