Összeszerelő operátor

  • Cég neve

    AQUACROM PRODUKT Kft.

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Medencefedés alkatrészeinek gyártásában való részvétel, megmunkáló gépek kezelése
  • Egyedi tervezésű termékek összeállítása, szerelése
  • Termékek szállításra történő előkészítése, csomagolása
  • Kézi anyagmozgatás

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Megbízhatóság
  • Gyártó vállalatnál, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Egy műszakos munkarend
  • Változatos, nem monoton munkakör
  • Tervezhető munkaidő
  • Versenyképes fizetés és cafeteria juttatás
  • Saját fejlesztésű teljesítmény alapú bérrendszer
  • Munkába járás támogatása
  • Tiszta, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Céginformáció

Az Aquacrom Produkt Kft. medencefedések gyártásával foglalkozó vállalat. Célunk, hogy győri telephelyünkön a medencefedések európai piacának legbiztonságosabb, kiemelkedő minőségű és hosszú évtizedekig használható termékei készüljenek. Ehhez innovatív gyártástechnológiánk és a folyamatos fejlesztés iránti elkötelezettségünk járul hozzá.

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.