Összeszerelő munkatárs (belső árnyékolástechnika részlegre)

  • Cég neve

    SZINTETIKA Kft

  • Munkavégzés helye

    9023 Győr, Mészáros Lőrinc utca 7.

  • Fizetés

    Nettó 250e - 280e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Méretre gyártott belső árnyékolók készítése
  • Gyártáshoz szükséges eszközök, berendezések használata
  • Áruk kézi mozgatása helyszínen, raktárban, műhelyben
  • Vevői rendelések alapján belső árnyékolók helyszínen történő felszerelése
  • Munkaidő: 7:00 - 15:00

Elvárások

  • Szakmunkás végzettség
  • Gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Önálló problémamegoldó képesség
  • Precizitás, pontos munkavégzés

Előnyt jelent

  • Árnyékolástechnikai szerkezetek gyártásában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Műszaki ismeretek

Amit kínálunk

  • Egyműszakos munkarend
  • Könnyű fizikai munka
  • Cafeteria juttatás az első teljes ledolgozott hónaptól
  • Munkavégzés egy jó csapatban
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil iparágban tevékenykedő munkahelyen

Céginformáció

A SZINTETIKA Kft. több, mint 30 éve családi vállalkozásban működő lakástextilek, karnisok és roletták nagykereskedelmével és gyártásával foglalkozó vállalat. Varrodánkkal, karnis és roletta műhelyünkkel együttműködve varázsolunk textiljeink, karnisaink és belső árnyékolóink felhasználásával csupasz terekből élettel teli, szebbnél szebb otthonokat, szobákat.

A jelentkezés leadásához kérjük csatolja fényképes szakmai önéletrajzát!