Összeszerelő munkás

  • Cég neve

    Zippsafe Hungary Kft

  • Munkavégzés helye

    2316 Tököl

  • Fizetés

    Bruttó 500e - 550e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 500e Ft éves mozgóbér Bruttó 500e Ft éves bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Munkaállomás felkészítése a szerelésre, alkatrészek összekészítése, mozgatása
  • Oktatást követően elektronika szerelések, tesztelések elvégzése
  • Manuális szerelési műveletek kivitelezése, valamint pneumatikus és elektronikus gépek használatával kötések létrehozása az alkatrészek között
  • Késztermék összeszerelése, csomagolása és tesztelése minőségügyi protokoll alapján
  • Folyamatos fejlesztés: visszajelzések, javító intézkedések kezdeményezése
  • A napi feladatokról itt bővebben tájékozódhat: Youtube: ZippSpace Assembly Process

Elvárások

  • Pontosság
  • Precizitás
  • Megbízhatóság
  • Csapatszellem
  • Min. 3 év komplex összeszerelésben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony
  • Három hónap próbaidő
  • Meghatározott éves bevétel elérése esetén, céges bónusz
  • Fix munkarend (munkavégzés 6 - 15 óra között)
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Évi egy alkalommal külföldi céges utazás

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Zippsafe egy svájci-magyar vállalkozás, mely főként az egészségügyi szektor munkavállalóinak készít és szállít úgynevezett okos öltözőszekrényeket melyek magas higéniai elvárásoknak felelnek meg és egyedülállóak a világon helytakarékosságuknak köszönhetően. Európa számos országában, valamint az Egyesült Államokban is nagy megelégedettséggel használják. A munkakör,  a  félkész- és végtermékek összeszerelését, a szállításra való felkészítést és a logisztika támogatását fedi le.

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően, kérem küldje el a megadott e-mail címre magyar nyelvű önéletrajzát, amely tartalmazza elérhetőségét, hogy mihamarabb felvehessük Önnel a kapcsolatot.