Orvoslátogató

  • Cég neve

    PATELLA-96 Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A cégünk által képviselt termékek kórházakban, különböző osztályokon való értékesítése, új termékek bevezetése
  • Meglévő partnerek, ügyfelek látogatása, támogatása Budapest, Pest vármegye területén
  • Kapcsolatépítés és fenntartás a célcsoportba tartozó orvosokkal, szakasszisztensekkel
  • Új partnerek, üzleti lehetőségek felkutatása
  • Termékbemutatás, műszaki tanácsadás
  • Értékesítési feladatok, rendelések felvétele és koordinálása
  • Munkakörrel járó adminisztratív feladatok ellátása
  • Beszámolók, jelentések készítése

Elvárások

  • Egészségügyi végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kellemes, határozott személyiség
  • Kitartó, siker- és teljesítményorientált személyiség
  • Meggyőző fellépés és megjelenés

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges gépjármű, céges telefon és lap-top
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Patella család legújabb tagjaként!
A jelentkezem gombra kattintás után, kérjük csatold fényképes önéletrajzodat

A „jelentkezem” gombra kattintás után, kérjük csatold fényképes önéletrajzodat