Orvoslátogató (Onkológia-hematológia üzletág)

  • Cég neve

    ZENTIVA PHARMA Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Veszprém megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A területen lévő szakorvosok látogatása
  • A cég készítményeinek ismertetése
  • A területen a kiadott marketing stratégiai irányelvek betartása
  • Hosszú távú partneri kapcsolatok kiépítése a meghatározott célcsoporttal

Elvárások

  • Orvoslátogatói gyakorlat
  • Orvos/gyógyszerész/egészségügyi főiskolai/vegyész/biológus diploma
  • A meghirdetett földrajzi területen élő kapcsolatrendszer onkológus, hematológus szakorvosok körében
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, B kategóriás jogosítvány
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Pontosság
  • Szervezőkészség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges gépjármű, mobiltelefon, laptop
  • Négyhavonta elérhető prémium
  • Cafetéria rendszer
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Tapasztalt, lendületes csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Cégünk a magyar és nemzetközi gyógyszeripar elismert szereplője. Csapatunk ereje a források egyedi kombinációjában rejlik: menedzsmentünk több évtizedes gyógyszeripari tapasztalatát ötvözzük a legfrissebb trendeknek megfelelő egyedi megoldásokkal.

Amennyiben szeretne csatlakozni a Zentiva csapatához, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát bruttó fizetési igénye megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.