Orvoslátogató

  • Cég neve

    L'OREAL Magyarország Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Békés megye, Csongrád-Csanád megye, Hajdú-Bihar megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

A L’ORÉAL Magyarország Kft.

ORVOSLÁTOGATÓ

pozícióba munkatársat keres Délkelet-Magyarország területére az dermokozmetikai márkákat forgalmazó divíziónkhoz. A divízóhoz a Vichy, La Roche-Posay és Cerave márkáink tartoznak.

Orvoslátogatói feladatok:

  • Dermokozmetikai márka professzionális képviselete a területéhez tartozó partnerek körében
  • orvosok és gyógyszertárak rendszeres látogatása
  • új üzleti lehetőségek és kapcsolatok felkutatása
  • szoros együttműködés a ,területén dolgozó kollégákkal
  • részvétel szakmai kongresszusokon.

Orvoslátogatóként alábbi tapasztalatokkal és készségekkel kell rendelkeznie a sikeres pályázónak:

  • felsőfokú egészségügyi vagy vegyész, biológus végzettség
  • előny 1-2 éves területi képviselői, orvoslátogatói vagy patikalátogatói területen szerzett munkatapasztalat
  • nagyfokú mobilitás (a munka sok utazással jár)
  • elhivatottság, terhelhetőség, rugalmasság
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Magas szintű szakmaiság
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Csapatmunka
  • Rugalmasság
  • Stabil háttér, modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Biológus