Orvoslátogató (Kardiometabolikus üzletág - Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye)

  • Cég neve

    EGIS Hungary

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Lehel utca

  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

FŐBB FELADATOK

  • Legfőbb feladatod Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye területén a szakorvosokkal, háziorvosokkal való kapcsolattartás lesz, mely során információkat fogsz megosztani cégünk promócionált készítményeivel kapcsolatban
  • Munkád során szakmai előadásokat is fogsz szervezni és tartani az orvosok számára annak érdekében, hogy kellően elmélyült és hatékony kapcsolatot tudj velük fenntartani és ápolni
  • Szakmai fejlődésed is garantált, mivel különböző szakmai konferenciákon és rendezvényeken vehetsz részt. A megszerzett szaktudásodra szükséged lesz, hiszen az orvosok felmerülő szakmai kérdéseire neked kell majd választ adnod
  • Munkád fontos részét fogja képezni a mozgalmas feladatok mellett az adminisztráció is, hiszen a látogatásokat tervezni és dokumentálnod kell a céges adatbázisokban
  • A látogatások során szerzett tapasztalatokat csapattársaiddal és a területi vezetőddel megbeszélitek majd, mivel a közösen szerzett jó gyakorlatokat és a látogatásokból levont tanulságokat később alkalmazni tudod saját munkád során
  • JELENTKEZZ HOZZÁNK, HA…

  • Egészségügyi főiskolai végzettséged van
  • Legalább 3 éves orvoslátogatói vagy patikalátogatói tapasztalatot szereztél
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Látogatások során fontos számodra, hogy szakmai alapokon, magas színvonalon dolgozz
  • Szeretsz rendezvényeket szervezni, referálókat tartani
  • Kitartó és sikerorientált személyiség vagy, határozott fellépésed van, emellett kiváló kommunikációs és meggyőzőkészséggel rendelkezel
  • AMIÉRT ÉRDEMES MINKET VÁLASZTANOD:

  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz
  • Minőségi, jól bevált, elismert termékeket ismertethetsz
  • Fontos számunkra a szakmaiság
  • Központi telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket vehetsz igénybe (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • További karrierlehetőségeket kínálunk
  • Csoportos élet-és baleset-biztosításban részesítünk
  • Támogatjuk a munkahelyi közösségépítést, különféle céges rendezvényeket szervezünk kollégáink számára
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Számtalan sportolási szabadidős tevékenység közül válogathatsz

    Állás, munka területe(i):

    • Egészségügy, Gyógyszeripar
    • Orvoslátogató, Patikalátogató

    Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.