Orvoslátogató (Győr-Moson-Sopron-, Vas-, Veszprém vármegye)

  • Cég neve

    Phytotec Hungária Bt.

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Veszprém megye

  • Fizetés

    Bónusz

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Hosszú távú partneri kapcsolatok kiépítése a meghatározott célcsoporttal
  • Háziorvos, tüdőgyógyász, fül-orr-gégész, gasztroenterológus látogatás
  • Gyógyszer és gyógyászati segédeszközök ismertetése orvosoknak, gyógyszerészeknek
  • Az értékesítési tervekben meghatározott konkrét értékesítési célok elérése
  • Akciók lebonyolítása és rendelés felvétele
  • Heti-, havi jelentések készítése értékesítésről, piaci változásokról
  • Reklámanyagok elhelyezése
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel
  • Új ügyfélkapcsolatok kialakítása
  • Forgalomnövelés értékesítési tervek alapján
  • A piac és a versenytársak, ill. azok konkrét piaci tevékenységének figyelése

Elvárások

  • Szakirányú egészségügyi diploma
    • (Kizárólag a törvény által meghatározott végzettséggel – orvos, fogorvos, gyógyszerész, gyógytornász, dietetikus, biológus, vegyész, mentőtiszt, diplomás ápoló, szülésznő, hang-, beszéd- és nyelésterapeuta, ergoterapeuta, digitális fogászati tervező, népegészségügyi ellenőr, védőnő, dentálhigiénikus, egészségügyi szervező, orvosi diagnosztikai analitikus - várjuk a pályázatokat!)
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Meggyőző fellépés, jó problémamegoldó képesség és szervezőkészség
  • Nagyfokú önállóság és mobilitás
  • Céltudatos, sikerorientált és határozott személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség, nyitott gondolkodás
  • Pontosság, precizitás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Élő kapcsolatrendszer a területen lévő célcsoporttal
  • A piac és a versenytársak ismerete
  • Optimális lakhely: Győr

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Versenyképes juttatási csomag (bónusz, szolgálati gépkocsi, tablet, telefon)
  • Változatos, kihívásokkal teli munka egy fiatalos, dinamikus csapatban
  • Kiváló hazai valamint nemzetközi szakmai háttér

Jelentkezési határidő: 2024.04.30.
Munkakezdés: azonnali
Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.