Orvoslátogató

  • Cég neve

    Béres Gyógyszergyár Zrt.

    Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A cég termékeinek ismertetése a partnerek (orvosok, gyógyszerészek) körében,
  • Kapcsolatépítés és fenntartás a célcsoportba tartozó orvosokkal (reumatológus, háziorvos),
  • Új partnerek, üzleti lehetőségek felkutatása,
  • A cég képviselete szakmai rendezvényeken, konferenciákon (előadások és termékismertetés tartása),
  • A piaci információk, versenytársak aktivitásának, figyelése és gyűjtése,
  • Munkakörrel járó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • Orvoslátogatói és termékismertetői gyakorlat,
  • Orvos, fogorvos, gyógyszerész, biológus, vegyész vagy orvos- és egészségtudományi képzési terület, egészségtudományi képzési ág valamely alapképzési szakán szerzett végzettség,
  • Élő kapcsolatrendszer reumatológusok és háziorvosok körében a hirdetésben megjelölt területeken,
  • Nagyfokú önállóság, megbízhatóság, rugalmasság, magabiztos fellépés,
  • Ügyfélközpontú hozzáállás, proaktív személyiség,
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség,
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • „B” kategóriás vezetői engedély.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos bónusz és cafeteria,
  • Céges autó magánhasználatra is,
  • Laptop, tablet és mobiltelefon,
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil háttér,
  • Továbbképzéseken való részvétel,
  • Lendületes, támogató, családias csapat,
  • Vonzó és jól ismert vállalati márka.

A munkavégzés helye:

  • Kelet-Magyarország (Borsod-Abaúj-Zemplén, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar, Heves, Nógrád és Jász-Nagykun-Szolnok vármegyék) területére 1 fő
  • Nyugat-Magyarország (Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Vas, Zala, Veszprém és Fejér vármegyék) területére 1 fő

Céginformáció

Csatlakozz a stabil értékeken alapuló Béres Gyógyszergyár Zrt. csapatához és mi biztosítjuk számodra a sokrétű, kihívásokkal teli, változatos munkát!

Várjuk szakmai önéletrajzodat a terület és a bérigény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.