Orvosi műszerész

  • Cég neve

    Országos Mentőszolgálat

  • Munkavégzés helye

    1134, Budapest, Róbert Károly krt. 77.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • >10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Az Országos Mentőszolgálat orvosi és labortechnikai eszközeinek karbantartása, időszakos felülvizsgálata, javítása;
  • Problémabejelentések dokumentálása, kezelése;
  • Elvégzett feladatok precíz dokumentálása.

Elvárások

  • Középfokú végzettség, érettségi;
  • Elektronikai műszerész végzettség;
  • Szakterületen eltöltött legalább 10 éves elektronikus készülékek javításában vagy gyártásában szerzett gyakorlat;
  • Microsoft Office (irodai alkalmazások) felhasználói szintű ismerete;
  • 90 napnál nem régebbi, a 2020. évi C. törvényben meghatározott speciális erkölcsi bizonyítvány;
  • Egészségügyi alkalmasság;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés jellemzi.

Előnyt jelent

  • Orvos-elektronikai területen szerzett szakmai gyakorlat;
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely, megbecsülést nyújtó szervezet;
  • Szolgálati igazolvány, amely számos kedvezményre jogosít;
  • Családbarát juttatások (pl. iskolakezdési támogatás, Mikulás csomag);
  • Munkatársi, családi mobil flotta kedvezmény;
  • SZÉP-kártya, valamint Önkéntes Nyugdíjpénztári juttatás.

Foglalkoztatás jellege:

  • Határozatlan idejű;
  • Teljes munkaidős;
  • Egészségügyi szolgálati jogviszony.

A munkavégzés helye: 1134, Budapest, Róbert Károly krt. 77.

  • Fényképes szakmai önéletrajz, és motivációs levél a bérigény megjelölésével;
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik;
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul;
  • Elektronikus úton a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva a munkakör feltüntetésével „Orvosi műszerész”.