Orvosi laboratóriumi analitikus / asszisztens

  • Cég neve

    Synlab Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A SYNLAB Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló szakemberekből álló csapatot, valamint személyes és szakmai fejlődést támogató környezetet biztosít munkatársai számára.
A SYNLAB Hungary Kft. budapesti munkavégzéssel (Boráros tértől 2 HÉV megálló, MÜPA-tól 1 megálló) keres részmunkaidős kollégát.
Ha szeretnél professzionális környezetben, a legmodernebb körülmények között dolgozni, csatlakozz hozzánk!

Feladatok

A központi Immunológiai laboratóriumban:
  • Humándiagnosztikai minták azonosítása, manuális előkészítése
  • A laboratóriumban végzett mérések végzése, technikai validálása
  • SOP szerinti munkavégzés, a leírt folyamatok alkalmazása laboratóriumi automatákon
  • Jegyzőkönyvek készítése minőségirányítási szempontok szerint

Elvárások

  • Orvosi laboratóriumi diagnosztikai analitikus végzettség
  • Laboratóriumi asszisztens, szakasszisztens végzettség
  • Csapatmunkában való részvétel
  • Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó munkabírás, terhelhetőség

Előny

  • Laboratóriumi rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Számos béren kívüli juttatás (kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok, emelt szintű pótlékok, jutalmazási rendszer, szakmai tanulmányok támogatása - hogy csak néhányat említsünk)
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • Betanulási időszak biztosítása, mentorálási programban való részvétel
  • Szakmai fejlődés és tervezhető karrierút
  • Modern munkakörnyezet, multinacionális nemzetközi nagyvállalati háttér
  • Részvételi lehetőség szakmai munkacsoportokban és SYNLAB nemzetközi projektekben
  • Innovatív szakmai környezet, újításra nyitott vállalati kultúra
  • Megelőzésre fókuszáló, ügyfélközpontú szemlélet
  • Kivételesen széles szakmai tapasztalatszerzés lehetősége az egyedülállóan széles portfólió és a nyugat-európai színvonalú műszerpark révén
  • Összetartó, egymást támogató csapatok, elfogadó légkör
  • Konferenciákon, képzéseken való részvétel lehetősége a mindennapi munka részeként
  • Ingyenes parkolás
  • Munkába járás támogatása Budapest közigazgatási határán kívül

Bérigény megjelölésével várjuk önéletrajzod!