Orvosi asszisztens

  • Cég neve

    Szegi Medical Center Kft.

  • Munkavégzés helye

    1052 Budapest, Haris köz 5.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 450e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • orvosi asszisztencia ( elsősorban bőrgyógyászat, nőgyógyászat, radiológia)
  • vérvétel és ahhoz tartozó adminisztráció
  • dokumentáció medikai rendszerben (Dokirex)
  • kezelések elvégzése
  • kapcsolattartás az orvosokkal

Elvárások

  • a beauty és az orvosi világ iránti komoly érdeklődés
  • 5 év szakmai tapasztalat
  • pontosság, precizitás
  • elhivatottság és alázat a feladatok iránt
  • terhelhetőség, rugalmasság
  • páciensközpontú attitűd
  • nyitottság az új technológiák, kezelések iránt
  • önmagára és környezetére igényes

Előnyt jelent

  • magánellátásban szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • gyors gépírás
  • Dokirex ismerete
  • idegennyelv tudás

Amit kínálunk

  • belvárosi, könnyen megközelíthető, exkluzív klinika (V. kerület),
  •  kedves, barátságos, segítőkész csapat,
  • folyamatos képzések,
  • változatos feladatkör,
  • versenyképes fizetés
  • kizárólag nappali munkavégzés

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Európa egyik kimagasló lézer-, beauty- és orvosi központjaként, szeretettel várjuk új kollégánkat orvosi asszisztensi csapatunkba. Ha elhivatottságot érzel az orvosi asszisztencia munkakör iránt, akkor itt a helyed!

Kik vagyunk?
Egyszerűen és tömören: Európa egyik legkimagaslóbb lézerközpontja. Abban hiszünk, hogy a külső és a belső tökéletes összhangjából fakad az igazi szépség és az örök fiatalság; gyógyászati szolgáltatásainkat is ebben a paradigmában alakítottuk ki.
A diagnosztikai szolgáltatásoktól a szépészeti beavatkozásokig minden megtalálható nálunk, Magyarország legjobb orvosaival és legjófejebb csapatával.
Célunk, hogy Klinikánk egy olyan kedvelt, szakmai és személyes fejlődési lehetőséget biztosító munkahely legyen, ahol munkatársaink mind a kihívásokat, mind pedig az abban rejlő siker lehetőségét megtapasztalhassák, és mindezt tegyék ösztönző, lelkesítő környezetben, tehetséges szakemberekkel körülvéve.

A jelentkezéshez kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!