Orvosdiagnosztikai laboratóriumi asszisztens

  • Cég neve

    Medicover Egészségközpont Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIII. kerület, Váci út

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

A Medicover Kelet-Közép Európa és Magyarország legdinamikusabban növekvő magán-egészségügyi Szolgáltatója és Biztosítója.

A laborvizsgálati minták levételén túl, a Medicover saját laboratóriumának köszönhetően több mint 400 féle laborvizsgálat és közel 50 célzottan összeállított laborvizsgálati csomag áll ügyfeleink rendelkezésére. Dinamikusan fejlődő, bővülő labor csapatunkba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Orvosdiagnosztikai Laboratóriumi Asszisztens

Teljes – és részmunkaidőben

Főbb feladatok:

  • Laboratóriumban végzett vizsgálatok és műszerek ismerete, használata, felügyelete
  • Műszerek karbantartása, kalibrációja és kontroll mérések elvégzése
  • Minták ellenőrzése, előkészítése a vizsgálatokhoz
  • Vizsgálatok folyamatának felügyelete és ellenőrzése
  • Minták adminisztrálása saját rendszerünkbe

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Laboráns

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Orvosdiagnosztikai laborban szerzett tapasztalat előny
  • Precizitás, terhelhetőség és gyorsaság

Amit a Medicover Diagnosztikai Központ kínál:

  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • A Medicover saját laboratóriumának köszönhetően – a laborvizsgálati minták levételén túl - több mint 300 féle laborvizsgálatot végez
  • Dolgozói kedvezmények (LIFE1 Fitness bérlet, Medicover Egészségbiztosítási csomag, Optika, Patika kedvezményes vásárlás).

A munkavégzés helye: Budapest, XIII. Váci út

Munkavégzés ideje:

  1. Teljesmunkaidő VAGY
  2. Részmunkaidő (16:00 – 20:00) VAGY
  3. Délutános műszak (11:30-20:00) VAGY
  4. Hétvégi műszak (Szombat).

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a „jelentkezem” gomb megnyomásával.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicover-nek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a cég honlapján érheti el.