Orvos – Preventív orvosi szakértő

  • Cég neve

    KAPTÁR Team Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • az ügyfelek egészségügyi útjának („health journey”) nyomon követése
  • együttműködés a vállalaton belüli tudományos csapatokkal
  • orvosi adatok elemzése, integrálása
  • kapcsolódó tudományos irodalom feldolgozása, monitorozása
  • részvétel a riportok átadásában és a tanácsadási folyamatokban

Elvárások

  • általános orvosi diploma, érvényes orvosi működési engedély (szakvizsga előtt álló orvosok jelentkezését is várjuk)
  • szolgáltató szemléletmód, egy ügyfélre tízszer annyi időt szánunk, mint az állami egészségügyben
  • nyitott és őszinte szóbeli kommunikáció, kiváló írásbeli kommunikáció, aktív hallgatási képesség
  • szereti a kutakodó, megfejtést igénylő feladatokat
  • az összefüggésekre fókuszál
  • kiváló angol nyelvtudás (munkavégzés nyelve angol és magyar)

Előnyt jelent

  • háziorvos, belgyógyász szakvizsga
  • érdeklődés a precíziós orvoslás és az élettudományok iránt
  • érdeklődés a „longevity” kérdésköre iránt
  • támogató coaching és ehhez kapcsolódó kommunikációs megközelítés
  • PhD vagy egyéb kutatási tapasztalat

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaszerződés teljes munkaidőben
  • hibrid munkavégzés - 80% home office
  • egymást támogató és összetartó munkaközösség
  • egészségtudatos, együttműködő ügyfélkör
  • az érzést, hogy „van beleszólásom a dolgokba”
  • tőkeerős és biztos vállalati háttér

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A KAPTÁR különféle HR szolgáltatásokkal foglalkozik, például munkaerő-közvetítéssel és munkaerő-kölcsönzéssel, főként Németországban, Hollandiában, Ausztriában és Magyarországon. Célunk, hogy szorgalmas és hatékony munkával értéket teremtsünk számos élőmunkaerő-igényes területen. Elkötelezettek vagyunk amellett, hogy olyan területeken tevékenykedjünk, ahol hasznos és értékteremtő folyamatokba kapcsolódhatunk be.

Egészségügyi Startup partnerünk részére keresünk akár szakvizsga előtt, vagy után álló orvos kollégákat. Partnerünk egy adatvezérelt, megelőző gyógyászattal foglalkozó vállalat, az orvostudomány jövőjének formálását szem előtt tartó küldetéssel.

Keressük azt a kollégát, aki az egy ügyfélre jutó tízszeres figyelmet és világvezető szakmai tartalmat meg tudja tölteni empátiával és szakértő segítséggel.

Jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.