Civil Biztonsági Szolgálat Zrt. logo

Őrségparancsnok

  • Cég neve

    Civil Biztonsági Szolgálat Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Százhalombatta

  • Egyéb juttatások

    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Feladataid lesznek:

  • szervezed, irányítod az őrség szolgálatát és ellenőrződ a végrehajtást, az előírásoknak megfelelően
  • biztosítod az objektum védelmét,
  • koordinálod az őrség állományának kiképzését és továbbképzését,
  • elkészíted és naprakészen tartod az őrség működéséhez szükséges dokumentumokat,
  • rendkívüli esemény esetén intézkedsz az életmentésre, elsősegélynyújtásra, az anyagi javak mentésére, a helyszín biztosítására.

Amit mi kínálunk:

  • egy elhivatott szakmai csapat tagja leszel,
  • változatos feladatok várnak rád,
  • szakmai fejlődési lehetőséget nyújtunk számodra,
  • SZÉP kártya juttatást biztosítunk,
  • élet- és balesetbiztosítást kötünk rád,
  • bónuszrendszert kínálunk neked,
  • utazási költségeidet megtérítjük.

Amit kérünk:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi),
  • legalább 5 éves szakmai tapasztalat biztonsági területen, beleértve a rendészeti tapasztalatot is,
  • jó szervezőképesség és problémamegoldó képesség,
  • B-kategóriás jogosítvány,
  • alapvető számítógépes ismeretek MS Office és Windows felhasználó szintű ismerete,
  • erkölcsi bizonyítvány megszerezhetősége,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • fegyveres biztonsági őrzés területén szerzett tapasztalat,
  • alkalmazottak foglalkoztatásában, irányításában szerzett gyakorlat,
  • személy és vagyonőri végzettség,
  • tűz- és/vagy elsősegélynyújtó tanúsítvány,
  • további elvárások,
  • kiemelkedő együttműködő és vezetői készség,
  • jó időmenedzsment és döntéshozatali képesség.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Személy- és vagyonvédelem