Oracle Applications konzulens

  • Cég neve

    LEIER MONOLIT KFT.

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

MAGYARORSZÁGON

már 35 ÉVE működő,

stabil NEMZETKÖZI HÁTTÉRREL

rendelkező LEIER CÉGCSOPORT

több mint 1000 FŐS csapatába

munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok és felelősségi körök:

  • Szakmai támogatás nyújtása a felhasználóknak elsősorban az Oracle Applications és a kapcsolódó egyéb ügyviteli rendszerekkel kapcsolatban
  • A cégnél használt Oracle Applications modulok ismerete (AR, AP, GL, ONT, PO, FA, INV)
  • Az üzleti igényeknek megfelelő informatikai fejlesztések megvalósításában való részvétel, a vállalat ügyviteli rendszereit érintő törvényi változások követése
  • Szoros együttműködés a szoftverfejlesztő csapat tagjaival, az adatbázis adminisztrátorával, rendszergazdákkal

Elvárások:

  • Pénzügyi, üzleti folyamatok ismerete
  • Oracle Applications gyakorlati ismeretek
  • Általános informatikai ismeretek
  • Alapszintű SQL ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Relációs adatbázis-kezelő rendszerek (elsősorban Oracle) ismerete
  • Tanácsadásban, ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy stabil, jó piaci pozíciókkal rendelkező vállalatnál
  • Nagy tapasztalattal rendelkező munkatársakkal való együttdolgozás
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Modern irodai környezet Győr belvárosában
  • Hibrid munkakörnyezet, részben homeoffice lehetőség
  • Jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapat
  • Cafeteria juttatások, ingyenesen használható zárt parkolóŰ

Munkavégzés helye: Győr, Leier City Center (nem távmunka)

Cégcsoportról:

A Leier cégcsoport jelenleg 39 operatív telephellyel rendelkezik Ausztriában, Magyarországon, Lengyelországban, Szlovákiában, Romániában, Horvátországban, és Ukrajnában.
Magyarországon 9 telephellyel rendelkezik, melyek informatikai koordinációja a győri belvárosi központból történik.

A magyar nyelvű önéletrajzokat a bruttó bér megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk!