Oracle Applications Junior developer

  • Cég neve

    LEIER MONOLIT KFT.

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

MAGYARORSZÁGON

már 35 ÉVE működő,

stabil NEMZETKÖZI HÁTTÉRREL

rendelkező LEIER CÉGCSOPORT

több mint 1000 FŐS csapatába

munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok és felelősségi körök:

  • a vállalat ügyviteli rendszereit érintő törvényi változások követése, illetve az üzleti igényeknek megfelelő informatikai megoldások javaslata, megvalósítása
  • szoros együttműködés a szoftverfejlesztő csapat tagjaival, DBA-val, rendszergazdákkal
  • Oracle tudásbázis készségszintű használata
  • meglévő egyedi kódokban történő hibakeresés, erős debugging képesség és aktív részvétel kódok fejlesztésében

Elvárások:

  • Oracle adatbázis ismeretek:
    • PL/SQL programozási nyelv
    • Java programozási nyelv
  • Oracle Applications gyakorlati ismeretek
    •  fejlesztőeszközök: Form Builder, Report Builder
    •  modulok: AR, AP, GL, ONT, PO, FA, INV
  • angol nyelvismeret
  • új technológiák elsajátítására való nyitottság

Előnyt jelent:

  • német nyelvismeret

Amit nyújtunk:

  • folyamatos fejlődési lehetőség egy nemzetközi cégnél
  • versenyképes fizetés
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapat
  • cafeteria juttatások

Munkavégzés helye: Leier City Center Győr (nem távmunka)

A magyar és angol/német nyelvű önéletrajzokat a bruttó bér megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk!