Oracle alkalmazás fejlesztő

  • Cég neve

    SESSIONBASE Kft.

  • Munkavégzés helye

    1116 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • ORACLE SQL JSON XML JAVASCRIPT
  • Módszertan és szoftverek

    • Svn
    • Rest
    • Jira
    • Confluence
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Oracle adatbázis alapú rendszereink fejlesztése (SQL, PL/SQL, APEX)
  • Üzleti folyamatok megismerése, adatbázis alapú üzleti logika fejlesztése
  • Fejlesztési igények elemzése, a megoldás kidolgozásában való részvétel
  • Minőségi, a konvencióknak megfelelő forráskód készítése
  • Meglévő rendszerek továbbfejlesztése, hibajavítása
  • Részvétel új szoftverfejlesztési projektekben
  • Együttműködés a szervezői és tesztelő csapattal

Elvárások

  • Oracle SQL fejlesztési tapasztalat
  • Oracle PL/SQL fejlesztési tapasztalat
  • Jártasság verziókezelő rendszerek használatában (pl. SVN)
  • Rendszerszintű gondolkodásmód
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Önálló és csapatmunkára való készség
  • Alapszintű szakmai angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Oracle APEX fejlesztési tapasztalat
  • Adatbázis tervezési tapasztalat
  • JSON, XML technológiák ismerete
  • Webszervíz technológiák ismerete (REST, SOAP)
  • Javascript tapasztalat
  • Atlassian környezet ismerete (JIRA, Confluence)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Hibrid - irodai és otthoni munkavégzés

Céginformáció

A SessionBase Kft. mérnökinformatikus csapata professzionális megoldásokat biztosít cégek igényeire szabva. Sokéves szakmai tapasztalattal és számos elégedett ügyféllel rendelkezünk.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérem, csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.