Oracle adatbázis üzemeltetési munkatárs

  • Cég neve

    MAVIR Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest,Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • ORACLE
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

MAVIR Zrt.

Főbb feladatok, munkák

  • Meglévő Oracle adatbázis rendszerek üzemeltetése;
  • Új adatbázisok telepítése;
  • Oracle adatbázis failover tesztek tervezése, végrehajtása;
  • Fejlesztésekben részvétel – adatbázis üzemeltetői szerepkörben;
  • Informatikai projektekben való részvétel;
  • Multi-platform Oracle adatbázis konszolidálása KVM alapon;
  • Egyéb Oracle megoldások támogatása;

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Informatikai vagy műszaki felsőfokú végzettség;
  • Legalább 5 év Oracle adatbázis üzemeltetési tapasztalat;
  • Az adatbázis-kezelő felépítésének és működésének átfogó ismerete;
  • Megbízható, önállóan és csapatban történő munkavégzés, munka iránti elkötelezettség, precizitás;
  • Udvarias, ügyfélorientált szemlélet, tanulási készség;
  • Rendszerszemléletű gondolkodás, jó problémamegoldó és szervezőkészség;
  • Jó kommunikációs, konfliktuskezelő és együttműködő készség, rugalmasság;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Infrastruktúra üzemeltetési gyakorlat nagyvállalati környezetben,
  • Oracle DBA vizsgák,
  • Egyéb Oracle termékekben szerzett üzemeltetési tapasztalat;
  • Egyéb adatbázis platformokon szerzett üzemeltetői tapasztalat;
  • Villamosenergia-ipari ismeretek;
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • Angol társalgási szintű nyelvismeret;

Amit kínálunk

  • Stabil, kiszámítható munkahely: Határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség egy stabil és kiszámítható helyen
  • Képzés és fejlődés: Tudjuk, hogy milyen értékes a tudás, ezért folyamatosan segítünk tanulni és fejlődni a szakmai képzéseken túlmutatóan is.
  • Teljesítmény és innováció: A kimagasló teljesítmény díjjazzuk, hiszen fontos az innovatív és cél orientált működés nálunk.
  • Juttatás és egészség: A kimagasló juttatási rendszerünk 13. havi fizetéssel, cafeteriával, magán-és egészségpénztárral valamint Medicover egészségbiztosítással gondoskodik arról, hogy a kimagasló alapbéren felüli juttatások is vonzóak legyenek.
  • Sport és szabadidő: Ha szeretsz sportolni, a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más).

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető